Katowice

Magazynier - Siemianowice Śląskie

Agencja Pracy Tymczasowej PPT sp. z o.o. (certyfikat 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko - Magazynier

Miejsce pracy - Siemianowice Śląskie
Opis stanowiska:

-prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego,
-rozładunek i załadunek  towaru.

Wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe,
-aktualne badania psychotechniczne,
-doświadczenie w pracy na wózkach widłowych, -doświadczenie w pracy na magazynie,
-chęć oraz motywacja do pracy.

Oferujemy:

-umowę o pracę,
-wynagrodzenie 3100 zł brutto miesięcznie + premia 10% za przepracowany miesiąc,
-pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
7 + 7 =