Piotrków Trybunalski

PRACOWNIK MAGAZYNU

PPT Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 8101) dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy - Rogowiec
Zadania:
- Przyjmowanie dostaw na magazyn, etykietowanie ich oraz składowanie na regałach
- Zapewnianie ciągłości produkcji przez dostawy towarów itp.
- Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków jezdniowych kat. II WJO
- Mile widziana książeczka san. - epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia
- Mile widziane uprawnienia na żurawia stacjonarnego
- Podstawowa umiejętność obsługi komputera
- Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składu (ok. 6 miesięcy)
- Dokładność, rzetelność

Oferujemy:
- Umowa o pracę
- Praca w systemie trzyzmianowym (7-15; 15-23; 23-7)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPT sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.  Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez PPT.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
9 + 1 =