Piotrków Trybunalski

PRACOWNIK POMOCNICZY

PPT Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 8101) dla swojego Klienta poszukuje mężczyzn na stanowisko:

Pracownik pomocniczy
Miejsce pracy - Piotrków Trybunalski
Zadania:
- Napełnianie opakowań foliowych produktami sypkimi
- Zgrzewanie opakowań foliowych
- Układanie wyrobów gotowych do kartonów
- Drobne prace porządkowe

Wymagania:
- Ukończone 18 lat
- Chęci do pracy

Oferujemy:
- Umowa zlecenie
- Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)
- Długa współpraca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPT sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.  Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez PPT.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
8 + 5 =