Piotrków Trybunalski

SORTOWACZ PRZESYŁEK KURIERSKICH

Agencja Pracy Tymczasowej PPT sp. z o.o. (certyfikat 8101) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko - sortowacz

Miejsce pracy: Wola Bykowska

Zadania:
• Pakowanie/ sortowanie przesyłek kurierskich
• Prace pomocnicze przy rozładunkach i załadunkach

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Chęć do pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Umowa zlecenie/Umowa o pracę
• Praca w godzinach nocnych (21-4)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPT sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.  Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez PPT sp. z o.o.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
3 + 4 =